Kodulehe ja e-poe loomine WordPressiga

Kodulehe ja e-poe loomine WordPressiga
Algus: 26.06.2023
1040€ /32,50€/1 ak.t. +20%
Asukoht

Narva mnt 7b III korrus, tuba nr. 317 (Zenith Ärimaja),Tallinn,Estonia

Kursuse omadused
 • Kestus 50 ak.t. (32 on auditoorse tunnid 18 tundi iseseisvat tööd)
 • Aeg 26.06.2023 - 28.07.2023 (distantsõppe võimalus)
Kursuse kirjeldus

Koolitusel on võimalik osaleda distantsõppe vormis.
Enne koolituse algust on võimalik ajakava kooskõlastada.

Koolitus toimub minigruppides (3 inimest), 2-3 korda nädalas, 4 ak.t. päevas.

Sihtgrupp:
– algajad asjahuvilised,
– eraisikud ja väikeettevõtjad, kes soovivad ise luua oma kodulehe, blogi või e-poe
– ettevõtte töötajad, kelle töö hulka kuulub WordPress sisuhaldus

Koolituse eesmärk: Koolitus on sobilik neile kes soovivad omandada algteadmisi sisuhaldussüsteemist WordPress ja ise luua oma kodulehe, blogi või e-poe WordPressi baasil.
Kursuse alustamiseks on vajalik esmane arvutikasutamise oskus. Varasemad teadmised kodulehe arendamisest ei ole nõutavad.

Õppe alustamise tingimused: Kursuse alustamiseks on vajalik arvutikasutamisoskus.

Kursus kestab: 50 akadeemilist tundi: millest 32 on auditoorse ja praktilise töö tunnid. Lisaks on vaja vähemalt 18 tundi iseseisvat praktilist tööd.

Kursuse maksumus: 1 akadeemiline tund 32,50 euro, millele lisandub käibemaks; kokku 1040,00 euro, summale lisandub käibemaks (summa käibemaksuga – 1248,00 euro)

Õppekeel: eesti

Õppegrupi suurus: koolitus toimub minigruppides ( 3 inimest)
Õpiväljundid: Koolituse läbinu tunneb WordPress peamisi võimalusi ja oskab iseseisvalt luua kodulehe, blogi ja e-poe ning kasutada WordPress sisuhaldussüsteemi.
Õpilasel on võimalik kasutada oma sisulist materjali (tekstid, fotod, logod jms).

Õppekava:

NÄITA

WordPress tutvustus;
Allalaadimine ja paigaldamine;
Administreerimisliidese tutvustus;
veebilehe esmane seadistamine
sisulehtede loomine ja haldamine;
postituste loomine ja muutmine;
rubriikide ja siltide loomine ja kasutamine;
meedia lisamine lehtedele ja postitusse;
piltide töötlemine;
menüü loomine ja kasutamine;
kommentaadide haldamine;
kujundusmallid;
pistikprogrammid (pluginad) ja nende kasutamine;
e-poe loomine ja haldamine pistikprogramm Woocommerce baasil.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid:

Koolituse lõpus teeb õpilane eksamitöö. Eksamitöö, edukal sooritamisel väljastatakse kursuse lõpetanule tunnistus.
Tõend väljastatakse õppijale kui õpitulemusi ei saavutatud, kuid õppija võttis osa õppetööst. Tõend väljastatakse vastavalt osaletud kontakttundide arvule.

Toimumise koht:

Koolitused toimuvad Tallinnas õppeklassides aadressil: Narva mnt. 7B (Zenith Ärimaja, tuba 315, 316, 317). Ruumid vastavad tööohutuse ja töötervishoiu nõuetele.

Õppekeskkonna kirjeldus:

Arvutiklassides on olemas kogu vajalik tehniline varustus, internet ja WiFi.

Õppekeskus tagab igale koolitusel osalejale kohvipausi, kui kursus on pikem kui 2 tundi.

Koolitusgruppide suurused on erinevad ja sõltuvad koolituse raskusastmest, kuid eesmärgiks on tagada individuaalne areng koolituse jooksul. kasutame Windows 10 operatsiooni süsteeme ning Office 365 ja Adobe Creative Cloud täispakett-aastase kasutusõigusega,  kasutamiseks õppeklassis koolituse ajal ning koolituse perioodil.

Koolitus toimub loengute, praktilise ja iseseisva töö vormis.

Koolituse õppematerjalideks annab õpetaja õpilastele konkreetsed lingid internetist, viited / lingid raamatutele ja õppevideotele. Koolitusel läbitud õppematerjalide salvestamiseks ja kodutööks antakse igale osalejale personaalne mälupulk 32GB. Informatsiooni õppeaine kohta saab ka internetist meie koolitajate poolt õppetöö ajal soovitatud saitidelt (näiteks http://metshein.com/index.php/kontoritarkvara). Õpilastele on konsultatsioonid ning koolitajate poolne abi 2 kuud peale koolituse läbimist.

Kasutatavad meetodid:

interaktiivsed loengud, rühmatööd, kirjalikud õppematerjalid, õppevideod.

Õppemaksu tasumise kord ja tähtaeg:

Õppemaks tuleb tasuda enne kursuse algust esitatud arve või maksegraafiku alusel. Erandjuhtudel mõlema poole poolt digitaalselt allkirjastatud maksegraafik.
Õppemaksu tagastamise alused ja kord:  Koolitusest loobumise korral palume sellest teada telefonil 56911250 või e-postile omis@omis.ee .

Kui koolituse lõppkuupäevaks ei ole kogu summa tasutud, siis on koolitajal õigus osalejale tunnistust mitte väljastada. Koolitusest loobumisel vähem kui 2 tööpäeva enne koolituse algust õppetasu ei tagastata.
Õppekeskus jätab endale õiguse teha õppeplaanis muudatusi. Koolitusgrupi mitte täitumise korral on koolitajal õigus koolitus ära jätta. Koolitusele registreerunuid teavitatakse kursuse ära jäämisest vähemalt kolm päeva ette. Ära jäänud koolituse eest tasutud summa makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise koolituse osavõtutasuks. Vaidlused lahendatakse kokkuleppe teel.

Lektorid
 • Kaia Konsap

  Omis OÜ

  Tartu Kõrgem Kunstikool. Graafiline disain ja fotograafia. Multimeedium (Veebispetsialist). Wordpressi sisuhaldussüsteem (arendus ja haldus) - HTML5, CSS3, jQuery, PHP, SCSS, Compass. IT-süsteemide spetsialist, tase 4.

 • Kristin Braks

  Omis OÜ

  Kogenud koolitaja, õpetaja ja kunstnik-kujundaja, kes on omandanud bakalaureuse kraadi EKA graafilise disaini õppekavalt, haridusteaduste magistrikraadi TLÜ ja EKA kunstiõpetaja erialalt ning omab õpetajakutset (E008055). Töötab koolitajana, kunsti...